log-dzieci.jpg

W roku szkolnym 2019/20 uczniowie oddziałów przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej biorą udział w akcji „Dzieci uczą rodziców”.

Realizując projekt w szkole dzieci wzięły udział w lekcjach i zajęciach przygotowanych w ramach projektu. Po wykonaniu zadań w szkole, realizacja przeniosła się do domów jako rozmowy z rodzicami na omawiany wcześniej temat. Była to szansa na wymienienie doświadczeń. Dzieci zdobyły wiedzę podczas lekcji i wraz z rodzicami poszerzały temat w domu, ucząc rodziców :-)

pdf 1   pdf 1

pdf 1 pdf 1 pdf 1

Dzieci ucza rodzicow w domu

W momencie rozpoczęcia nauki zdalnej realizacja projektu przeniosła się do świata wirtualnego. Przygotowano specjalne, dodatkowe lekcje dla dzieci. W ramach akcji „Dzieci uczą rodziców w domu” w środy i piątki na stronie internetowej www.crl.org.pl ukazują się materiały do pobrania przez wszystkie zainteresowane dzieci, całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje obejmują tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia placówek.