KADRA PEDAGOGICZNA

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

1.       

Nowak Bożena

Dyrektor Szkoły, historia

2.

Machula Agnieszka

wicedyrektor, historia

3.       

Adamczyk Ewa

muzyka, plastyka, zaj. artystyczne

4.       

Banasik Anna

edukacja wczesnoszkolna

5.

Bochniak Halina

geografia

6.       

Boczar Alicja

matematyka

7.       

Boroń Paulina

edukacja wczesnoszkolna

8.       

Cieślik Krzysztof

fizyka

9.

Dragosz Aneta

wychowanie fizyczne

10.

Duda Lucyna

edukacja wczesnoszkolna

11.

Dudek Tomasz

edukacja dla bezpieczeństwa

12.

Franczyk Sabina

edukacja wczesnoszkolna

13.   

Gręba Sylwia

biologia, świetlica

14.   

Grycz Paweł

informatyka, technika

15.

Gilewska Anna

j. angielski

16.   

Iskierka Maria

religia

17.   

Jakubiec Małgorzata

 wdż

18.   

Kieca Anna

edukacja wczesnoszkolna, świetlica

19.   

Kiełkowski Remigiusz

świetlica, historia

20.   

Kochanowska- Sabjak Agnieszka

język polski

21.   

Kornecka Ewelina

 matematyka

22.   

Kosowska Magdalena

 religia

23.   

Kowalik Grzegorz

język polski

24.   

Kozioł Anna

przyroda

25.

Kozyra Marta

język angielski

26.   

Krukiewicz Teresa

edukacja wczesnoszkolna

27.   

ks. Tomasz Pilarczyk

religia

28.   

Kucharska – Wojnar Anna

edukacja wczesnoszkolna

29.   

Kurzelewska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

30.   

Macioł Agata

język angielski

31.   

Mazur Marek

świetlica

32.   

Mihułka Katarzyna

świetlica

33.   

Nęcka Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna, Etyka

34.   

Nowak Dawid

j. angielski

35.   

Ozga Katarzyna

wychowanie fizyczne

36.   

Oleksy Krystyna

świetlica

37.   

Pahl Maria

świetlica

38.   

Palacz – Pacia Ewa

świetlica

39.   

Pasierb Marta

edukacja wczesnoszkolna

40.   

Pawlak Emilia

język niemiecki

41.   

Plata Daniel

j. angielski, Przyroda

42.   

Porębska-Szarek Bożena

biblioteka

44.   

Rosner Zbigniew

wychowanie fizyczne

45.   

Romanowska Halina

język niemiecki

46.   

Rudnicka Anna

matematyka, przyroda

47.   

Rutkowska Monika

edukacja wczesnoszkolna

48.   

siostra Marinella – Kowalewska Dorota

religia

49.   

Sajdak Edyta

edukacja wczesnoszkolna

50.

Strzałkowska Magdalena

język polski

51.

Strumińska Wiesława

pedagog szkolny

52.   

Studnicka Paulina

plastyka, świetlica

53.   

Sokalska Elżbieta

chemia

54.   

Stachowicz Aleksandra

język polski

55.   

Stafiński Jerzy

technika

56.   

Swoboda Anna

język polski

57.   

Taw Damian

wychowanie fizyczne

58.   

Toroń Wojciech

technika, informatyka

59.   

Tomasik Maria

psycholog

60.   

Tęczar Leonarda

edukacja wczesnoszkolna

61.

Wcisło Marta

matematyka

62.

Wrona Aneta

język angielski

63.

Witkowska Anna

język polski

64.

Wypijewska - Kurek Agnieszka

wychowanie fizyczne

65.

Zawisza-Danton Danuta

język polski

66.

Zbroja Magdalena

historia, wos

67.

Zegarek Paweł

wychowanie fizyczne

68.

Zielowska Anna

wicedyrektor,  zaj. komputerowe

69.

Zygmuntowicz Beata

wicedyrektor, chemia

70.

Żurek Krzysztof

matematyka, zaj. komputerowe