KADRA PEDAGOGICZNA

 

1.       

Nowak Bożena

dyrektor szkoły, historia

2.       

Machula Agnieszka

wicedyrektor, historia, wychowanie do życia w rodzinie

3.       

Zielowska Anna

wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna

4.       

Zygmuntowicz Beata

wicedyrektor, chemia, biologia

5.       

Adamczyk Ewa

muzyka

6.       

Arczewska- Barzyk Monika

świetlica

7.       

Barnaś Beata

rewalidacja indyw.

8.       

Bicz Beata

rewalidacja indyw., nauczyciel wspomagający

9.       

Birek-Gigoń Anna

logopeda

10.  

Bochniak Halina

geografia

11.  

Boczar Alicja

matematyka

12.      

Boroń Paulina

wychowawca w oddziale przedszkolnym

13.  

Burdak Beata

edukacja wczesnoszkolna

14.  

Cieślik Krzysztof

fizyka

15.  

Dominik Dominika

wychowawca w świetlicy

16.  

Dragosz Aneta

wychowanie fizyczne

17.  

Duda Lucyna

edukacja wczesnoszkolna

18.  

Dudek Tomasz

edukacja dla bezpieczeństwa

19.  

Franczyk Sabina

wychowawca oddziale przedszkolnym

20.  

Grycz Paweł

informatyka, technika

21.  

Halecka-Zmarz Lidia

wychowawca w świetlicy

22.  

Iskierka Maria

edukacja wczesnoszkolna

23.  

Jakubiec Małgorzata

doradztwo zawodowe, wychowanie do życia w rodzinie

24.  

Karpała Paulina

edukacja wczesnoszkolna

25.  

Kieca Anna

edukacja wczesnoszkolna

26.  

Kiełkowski Remigiusz

historia

27.  

Kmiecik Monika

nauczyciel bibliotekarz

28.  

Kochanowska-Sabljak Agnieszka

język polski

29.  

Kornecka Ewelina

matematyka, wychowawca w świetlicy

30.  

Kosik-Roczkalska Anna

język angielski

31.  

Kosowska Magdalena

religia

32.  

Kowalewska Dorota s. Marinella

religia

33.  

Kowalik Grzegorz

język polski

34.  

Kowalska Lucyna

matematyka

35.  

Kozioł Anna

geografia, przyroda, biologia

36.  

Krukiewicz Teresa

edukacja wczesnoszkolna

37.  

Kucharska - Wojnar Anna

wychowawca w oddziale przedszkolnym

38.  

Kurzelewska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

39.  

Macioł Agata

język angielski

40.  

Mazur Marek

wychowawca w świetlicy

41.  

Mech Lucyna

wychowawca w oddziale przedszkolnym

42.  

Meszka Ewa

język polski

43.  

Mihułka Katarzyna

wychowawca w świetlicy

44.  

Nowak Dawid

język angielski

45.  

Oleksy Krystyna

wychowawca w świetlicy

46.  

Ozga Katarzyna

wychowanie fizyczne

47.  

Palacz-Pacia Ewa

edukacja wczesnoszkolna

48.  

Paliga Barbara

pedagog szkolny

49.  

Pawlak Emilia

edukacja wczesnoszkolna

50.  

Ks. Płaszcz Piotr

religia

51.  

Porębska-Szarek Bożena

nauczyciel bibliotekarz

52.  

Romanowska Halina

język niemiecki

53.  

Rosner Zbigniew

wychowanie fizyczne

54.  

Rudnicka Anna

matematyka

55.  

Rutkowska Monika

edukacja wczesnoszkolna

56.  

Sajdak Edyta

edukacja wczesnoszkolna

57.  

Sokalska Elżbieta

chemia, matematyka

58.  

Staniszewska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

59.  

Strzałkowska Magdalena

język polski

60.  

Studnicka Paulina

plastyka

61.  

Stypuła Weronika

pedagog szkolny

62.  

Sudoł Kornel

wychowanie fizyczne

63.  

Śliwińska Izabella

wychowawca w świetlicy

64.  

Taw Damian

wychowanie fizyczne

65.  

Tęczar Leonarda

edukacja wczesnoszkolna

66.  

Tomasiak Maria

psycholog szkolny

67.  

Toroń Wojciech

informatyka, technika

68.  

Waliczek Katarzyna

etyka, wychowawca w świetlicy

69.  

Wątor Gabriela

biologia

70.  

Wilk Grzegorz

wychowawca w świetlicy

71.  

Witkowska Anna

język polski

72.  

Wrona Aneta

język angielski

73.  

Wypijewska-Kurek Agnieszka

wychowanie fizyczne

74.  

Zarosińska-Lerner Jadwiga

wychowawca w świetlicy

75.  

Zbroja Magdalena

historia, wiedza o społeczeństwie

76.  

Zegarek Paweł

wychowanie fizyczne

77.  

Żurek Krzysztof

informatyka, matematyka