Szkoła

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UBEZPIECZENIA NNW 

 

Szanowni Rodzice, 

informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022, ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i rodziców, nasza szkoła postanowiła zrezygnować z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży,  tzw. NNW szkolnego. 

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego spośród ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl. 

Nasza Szkoła otrzymała specjalny link do e-ulotki umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką. 

 

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/01885

 

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka. 

 

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży są rozszerzone o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4. miesiąca do 7. roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25. roku życia. 

Na portalu bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.  

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez rodzica. 

UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następującego po dniu sporządzenia wniosku, ale nie wcześniej niż od godziny 00:00 dnia następnego po opłaceniu składki w pełnej wysokości. 

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skontaktować się z dedykowanym opiekunem. 

ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 31 SIERPNIA 2021, BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA. OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI. 

 

Oferta

indywidualnego ubezpieczenia

 

pdf 1

 

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie do ubezpieczeń na portalu bezpieczny.pl prosimy o kontakt z: 

Mariusz Bolik 

tel. 668 840 932 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www.mariuszbolik.pl