Szkoła

Szanowni Państwo,

Jan Pawel 2w związku ze zbliżającą się 100 rocznicą urodzin patrona szkoły Jana Pawła II proponujemy uczniom udział w następujących konkursach:

- klasy pierwsze: „Zabawy z Janem Pawłem II”

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii lub pracy plastycznej (technika dowolna) prezentującej zabawy małego Lolka.

- klasy drugie: „Kolacja z Janem Pawłem II”

Zadanie konkursowe polega na odszukaniu informacji o tym, jakie potrawy lubił Jan Paweł II oraz przygotowaniu ich z rodzicami i sfotografowaniu, wykonaniu rysunku lub ułożeniu menu.

- klasy trzecie: „Podróż po Polsce z Janem Pawłem II”

Zadanie konkursowe polega na wyszukaniu informacji na temat miejsc, które odwiedzał Jan Paweł II, zrobieniu prezentacji, filmiku, zdjęcia, rysunku, mapy itp.

Prace należy odsyłać na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesłanie pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jej wykorzystanie i publikację na stronie internetowej szkoły oraz w mediach społecznościowych i gazecie lokalnej.

Termin nadsyłania prac: 17 maja 2020 r.

Na laureatów czekają nagrody.

Inspiracji do wykonania pracy można szukać na stronach Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, w zasobach Internetu, pozycjach książkowych i filmach.

JP2 06  JP2 07 
 JP2 02 JP2 04