Szanowni Państwo,

Jan Pawel 2w związku ze zbliżającą się 100 rocznicą urodzin patrona szkoły Jana Pawła II proponujemy uczniom udział w następujących konkursach:

- klasy pierwsze: „Zabawy z Janem Pawłem II”

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii lub pracy plastycznej (technika dowolna) prezentującej zabawy małego Lolka.

- klasy drugie: „Kolacja z Janem Pawłem II”

Zadanie konkursowe polega na odszukaniu informacji o tym, jakie potrawy lubił Jan Paweł II oraz przygotowaniu ich z rodzicami i sfotografowaniu, wykonaniu rysunku lub ułożeniu menu.

- klasy trzecie: „Podróż po Polsce z Janem Pawłem II”

Zadanie konkursowe polega na wyszukaniu informacji na temat miejsc, które odwiedzał Jan Paweł II, zrobieniu prezentacji, filmiku, zdjęcia, rysunku, mapy itp.

Przesłanie pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jej wykorzystanie i publikację na stronie internetowej szkoły oraz w mediach społecznościowych i gazecie lokalnej.

Termin nadsyłania prac: 17 maja 2020 r.

Na laureatów czekają nagrody.

Inspiracji do wykonania pracy można szukać na stronach Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, w zasobach Internetu, pozycjach książkowych i filmach.

JP2 06  JP2 07
 JP2 02 JP2 04