Duży sukces w piłce ręcznej

 

ręcznej

Duży sukces w piłce

W dniach 23 i 24 kwietnia nasze drużyny żeńska oraz męska szkoły wzięły udział w zawodach piłki ręcznej, które odbyły się w hali sportowej w Świątnikach . Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy pokazali świetną formę i determinację, co zaowocowało awansem na kolejny, wyższy szczebel rozgrywek.

Nasi zawodnicy odnieśli kolejne zwycięstwa, prezentując wysoką jakość gry i doskonałą współpracę na boisku. Dzięki swojej determinacji i umiejętnościom, awansowały do kolejnej rundy rozgrywek, gdzie będą miały szansę zmierzyć się z jeszcze silniejszymi zespołami.

Ich zaangażowanie i wysiłek w trakcie meczów zostały docenione przez wszystkich obecnych na trybunach, a teraz mają szansę wykazać się jeszcze większą determinacją i umiejętnościami na kolejnym etapie turnieju.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych drużyn, które pokazały, że ciężka praca i zaangażowanie naprawdę się opłacają. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom oraz  nauczycielom którzy przyczynili się do tego sukcesu. Trzymamy kciuki za dalsze wygrane i sukcesy naszych drużyn na kolejnych etapach rozgrywek!